Jak probíhá takové focení v ateliéru s Lucií? S FotoLucií?

IMG_4547m

Let's dive in!

 1. Až přijdete do mého útulného studia, v klidu se posadíme, nabídnu Vám kávu nebo čaj, .. a probereme Vaše a moje představy o tom jak chceme, aby výsledné fotografie vypadaly .. pobavíme se o stylingu (viz článek o stylingu), dále pak přijde na řadu práce vizážistky (pokud jste si ji k balíčku přiobjednala), která se Vám postará o makeup i o úpravu vlasů. Je velmi šikovná a pečlivá a doba jejího kouzlení je cca 40-50 minut. 

2. Teď přichází chvíle, kdy KAŽDÝ KLIENT/KA (až na výjimky, které potvrzují pravidlo) spustí dlouhé souvětí o tom, že není fotogenický/á a že se stydí, a že nikdy nefotil/a .. a že on ale VÁŽNĚ není fotogenický/á. Na focení ke mně jdete z nějakého důvodu, že? Nejspíš z toho, že se Vám má tvorba líbí .. tak mi věřte a focení si užijte, Jsem si jistá, že za 10 minut z Vás tréma či obavy zcela jistě opadnou .. Velké procento mých klientů s focením nemělo žádné zkušenosti a zvládli to naprosto brilantně. Koukejte!

IMG_6805m
LoveStory-PM22
IMG_7526r

Než se schovám za svojí kameru, tak Vám vysvětlím co po Vás budu chtít (nebojte, není toho moc), ukážu Vám svá kouzla, vysvětlím různé fotografické fígle (třeba jak mít nohy na fotografiích hubenější!) a dokonce Vás naučím filmové triky, to abyste se uvolnili, dostali se do správné nálady a fotografie tak byly 100% přirozené .. Pokud se jedná o focení LOVE STORY, platí výše uvedené .. ale ještě do toho přimícháme spoooustu Vaší lásky, kupu bláznivého smíchu, romantického objímání a spoooustu lásky, ale to už jsem říkala .. jenže ono je to dost zásadní.

Bez lásky já totiž nefotím.  L

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved