Styling 

Co si vemu na sebe? Já v tý obří skříni nic nemám .. .Poznáváte se? Trošku Vás uklidním .. styling není to nejdůležitější. Nejdůležitější jste totiž Vy .. a je potřeba si to uvědomit. Takže klid a čtěte dál .. 

IMG_1134m
IMG_2049r
IMG_7643r

Líbí se Vám co mají tyto páry na sobě? Super .. ted se zaměřte na jednotlivé kousky. Aha? Džíny nebo kalhoty, jednobarevné tričko? Jednoduchou sukni? Jednobarevné šaty? Nemáte náhodou ve skříni to samé? Tak vidíte .. přesvědčila jsem Vás, že fotografie je VÁŽNĚ HLAVNĚ o vás a o Vašich emocích? Je totiž důležité držet se pravidla, že méně je někdy více .. a dbát na to, které barvy se k sobě hodí. Ale nebojte s tím Vám poradím.

9a8882644dc6a147e0486baf0ea67089

Tyhle barvy ve mně vyvolávají radost .. jsou to teplé, zemité odstíny .. a vy si můžete inspirovat a hledat v šatníku ty správné kombinace. Pokud si to chcete zjednodušit - vsaďte na bílou! V kombinaci s džinovinou nikdy nešlápnete vedle. 

Já v poslední době ujíždím na béžové .. všechno je teď béžové a taky lněné!

Pokud stále tápete co si vemete na focení a zároveň máte nutkání koupit si třeba něco nového, připravila jsem pro Vás nástěnku na Pinterestu .. kde naleznete spoustu skvělých nápadů

Pojďmě si tedy říct co byste neměli zapomenout doma:

světlý a tmavý set spodního prádla

džíny, kalhoty

jednobarevné (basic) trička/tílka

košile, svetr, zajímavý top

klobouk, kšandy .. jiné doplňky pokud vlastníte 

 

Co byste naopak doma zapomenout měli?

 oblečení s výrazným vzorkem či VELKÝM NÁPISEM oblečení křiklavých či neonových barev  

A ještě poznámka na závěr .. v ateliéru mám celý štendr s dámským oblečením, který Vám bude při focení k dispozici! Jedná se o BOHO věci, svetry, tuniky, košile či šaty!

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved