Hello!

FotoLucie-3384_m
FotoLucie-3380-3_m
FotoLucie-3494_m-3

Ahoj, mé jméno je Lucie a jsem lifestylová, svatební a modní fotografka s ateliérem v Praze, ale za Vámi budu klidně cestovat světa kraj. 

Ptáte se proč mě? Proč zrovna já bych měla být Vaší fotografkou? 

Tak tady je pár základních informací na úvod - Studovala jsem fotografií a reklamu na VOŠ v Praze, měla jsem možnost fotit mnoho různorodých zakázek pro oděvní návrháře, šperkaře, fotila jsem pro modelingové agentury, spolupracovala se známými stylisty a vizážistkami a moje práce byly několikrát otištěny v místních i zahraničních magazínech. ALE! 


.. To co fotím nejradši jsou LOVE STORY .. at už je to Váše svatba, nebo love story s láskou Vašeho života, nebo čekáte nový přírůstek do rodiny. Takže pokud hledáte vášnivého fotografia, který prostě miluje zaznamenávat LÁSKU. Jsem Váš člověk. Věřtě mi, budu se snažit, aby byl výsledek nezapomenutelný a abyste se na něj podívali třeba za 20 let a přenesly se na Vás stejné emoce jako tenkrát před lety. 

A pokud mě chcete znát ještě líp … jsem velký miliovník přírody .. pokud mi není dobře nebo potřebuju načerpat novou energii, jdu na procházku do lesa. Mám chlupatého společníka, který se mnou často bývá i na focení. Jmenuje se Albus (Jo a taky jsem blázen do Harryho Pottera) .. a dále můj kůň Simi (čekali jste Siriuse? haha) .. takže pokud zrovna nefotím nebo neupravuji v Lightroomu, pravděpodobně nasávám čerstvý vzduch někde venku (nebo nasávám pivo a nebo víno .. ok, tak těch informací už je dost.)

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved