Raleigh & Filip

19.9.2020

JP9B5244-1-1

Raleigh and Filip, naprosto nádherný pár, každý z opačného konce světa .. a přesto je všechny okolnosti svedli dohromady. A víte jak se ty okolnosti jmenují? Tinder! Haha.. oni jsou pravděpodbně ten důvod proč přichází stále více a více svobodných duší na chuť téhle swipovací aplikaci za účelem najít si tam LÁSKU SVÉHO ŽIVOTA. A jim se to povedlo .. 

Když jsem je poprvé potkala ve svém ateliéru na osobní schůzce a vyprávěli mi o svém seznámení, o jejich svatební vizi ... zamilovala jsem si je, a té svatby jsem se nemohla dočkat. Přišla ale i smutná část - vzhledem k celosvétové pandemii, Raleighiny rodiče se nebudou moci zúčastnit svatby. Viděla jsem jak je Raleigh smutná, měli plán, že někdo ze svatebčanů bude celý obřad natáčet. Mě napadlo, že bychom mohli dát telefon na stativ a její rodina to tak mohla krásně sledovat online, aniž by někdo ze svatebčanů musel držet telefon. Užili si to tím pádem všichni a o to šlo především. 

Když jsem na svatbu přijela, bylo to vážně nádherné místo ... výzdoba byla nádherná (jako z Pinterestu!), troufám si říct, že byla přesně taková jakou si jí vysnili. Hned po příjezdu jsem šla pozdravit nevěstu, protože chtěla zaznamenat i své svatební přípravy, které probíhali v pokoji novomanželů. Raleigh si sama dělala makeup a protože potřebovala trošku pomoci s vlasy, poprosila nakonec mě. Protože s tím mám bohaté zkušenosti. Vlasy sem jí navlnila kulmou, a pak část bohémsky spletla dozadu. Byly jsme z toho vlastně obě dost nadšené .. ona protože vypadala famózně a já protože jsem mohla pomoct při tak významné chvíli. 

Raleigh and Filip, beautiful multi-cultural couple from different parts of the world .. all the circumstanes brought them together. And do you know how? Answer is easy, TINDER. They are probably the reason, why so many singles join tinder every single day with an idea of finding true love. And these guys realy made it. Terrific. 

When I first met them in my studio on the pre-wedding meeting they told me the details of how they met, what is their wedding vision .. omg I just cant wait for the wedding, I thought. But unfortnutaly the sad news came. Because Raleigh was born in States, her family would not be able to make it to the wedding day, because of covid pandemic. That was just so sad. They was thinking about the option that one of their wedding guests could record the ceremony and then stream it to the family accross the ocean, I came with a little improvement, that we can put the phone on the tripod! So it was a win win situation, because family could watch them online and guests could enjoy the ceremony without a phone in hands. And that was the point. ENJOY THE WHOLE CEREMONY. 

When I came to the wedding place, gosh it was such a beautiful atmosphere. The floral decoration was just like from Pinterest! And I guess it was exactly how Raleigh and Filip dreamed of. After my arrival I went to see the bride, because she wanted photos from her preparation. She did makeup by herself, but then she had little trouble with her hair, and that was my turn! Because I have a lot of experience with hairstyles, I curled her hair, and then braided part of it in back. We were so excited, Raleigh because she looked georgeous and I because I could help at such an important moment. 

JP9B5244

Let's begin!

JP9B3730-1
JP9B3747-2
JP9B3750-1
JP9B3756-1
JP9B3825
JP9B3826
JP9B4192
JP9B4066
JP9B4399
JP9B4808
JP9B4683
JP9B4918
JP9B4960
JP9B4876
JP9B4924
JP9B4998-1
JP9B4612-1
JP9B5116
JP9B4534
JP9B4815
JP9B4595-1

All of me loves all of you..

JP9B4820

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved