Let's talk about pricing!

Zde naleznete takovou ochutávku informací ohledně focení se mnou. Pro bližší informace se na mě můžete obrátit skrze dotazník, který naleznete přímo ZDE

Love Story

Každá zakázka a hlavně každý klient je jiný, jediněčný. Proto se snažím ke každému přistupovat s láskou a chtěla bych každému dopřát, aby měl své vysněné fotografie jako vzpomínku na celý život.  ..

Proto se ptám - Chcete mít krásné emotivní fotografie plné lásky s láskou svého života, s rodinou, se svojí nejlepší kamarádkou nebo třeba se svým čtyřnohým přítelem?

Jednotlivé balíčky fotografování začínají od 5 990 Kč.

JP_FotoLucie-107
NEWpoukazFotoLucie

Dárkový poukaz je uplně tou nejlepší volbou, pokud chcete někomu, koho máte rádi, udělat opravdovou radost.

Dárkové poukazy zasílám poštou v krásném dárkovém balení nebo elektronicky.

Součástí dárkového balení je krásná krabička s dřevitou výplní, dárkový poukaz vytištěný na křídovém papíře a kousek ručně dělaného papíru na který můžete napsat své věnování. Krabička voní po vanilce, skořici a mandlích.

TM_FotoLucie-1162

Svatební den

Pokud si přejete, abych právě já byla součástí Vaší krásné svatby .. WOW! Děkuji už teď i přes to, že mě třeba jen zvažujete! 

Svatební balíčky začínají od 20 000 Kč, ale sestavit si ho můžete dle libosti. Není nic jednoduššího než mi napsat a povědět mi o Vašem velkém dni a já Vám sestavím balíček na míru. 

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved