Co očekávat?

POJĎMĚ SI ŘÍCT, CO TAK MŮŽETE ČEKAT OD FOTOGRAFKY, KTERÁ MILUJE SVOU PRÁCI. 

I am exciteeeed!

Chtěla bych abyste se na focení se mnou nedívali jako na "službu" ale jako na ZÁŽITEK. 

Zážitek, který Vám chci zprostředkovat skrze své zkušenosti, kterých jsem za těch let nasbírala spousty. 


IMG_6354bw-copy-copy

Myslím si, že člověk nikdy nemůže říct, že už ví a umí všechno .. proto se snažím neustále investovat do dalšího vzdělávání od zahraničních fotografů, fotografických přednášek, summitů a kurzů.  


logo_large
alternate_logo
jai_long_business_map_logo

OPRAVDOVOST, LÁSKA, INTIMITA

Jestli něco miluju na fotografiích, tak jsou to výše zmíněné pojmy. A budu se z celého srdce snažit, aby se to ve Vašich fotografiích promítlo. 

Gettin` to know each other.. 

Každý pár je jiný .. na tom se shodneme. Někdo by svou lásku nejradši vykřičel do celého světa, někdo má rád intimnější pojetí. Někdo svou lásku vyjadřuje v podobě doteků, někdo v podobě činů pro toho druhého.

.. a proto Vás chci POZNAT před samotným focením, abych věděla co je pro Vás to pravé, jak trávíte společný čas, jak si představujete svůj ideální den.. abych věděla jak společné focení pojmout. Abyste na fotografiích spatřili své pravé já. 

Nevíte si rady s místem? Možností je hned několik! 

.. strašně ráda Vás přivítám v mém ateliéru, který je zařízenen v boho stylu a nachází se nadelko centra Prahy. 

..jak se říká "Doma je doma" .. chcete zachytit prostředí Vaší domácí atmosféry, v obklopení Vašich milovaných věcí? Přijedu za Vámi kamkoliv!

.. a poslední ale neméně ÚŽASNÁ varianta, která je v poslední době moje nejoblíbenější, je že vymyslíme LOKACI NA MÍRU. Milujete přírodu, v lese se cítíte jako doma? Pojďme si udělat výlet za dobrodružstvím! Jste spíše městský typ, Praha je nádherná a je zde spoustu míst, které stojí za to. Nebo je tu ještě AirBnB, kde společně vybereme vysněný prostor. 

A co dál?

Chcete vědět víc? Chcete mít zážitek v podobě krásného focení a odcházet s úsměvem na rtu a se vzpomínkou na celý život?

collage

Děkuji za Váš čas strávený u mě na webových stránkách. Moc si toho vážím!

logo_II_brown-1

A byli jste už tady?

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved