Hello!

lucafinal-31

"BE A SEEKER OF EVERYDAY MAGIC."

Věřím, že focení je mnohem víc než jste si možná v tuhle chvíli ochotni přiznat. Je to možnost jak rozvíjet fantazii, jak si zromantizovat životní chvilky a učinit je tak nezapomenutelnými. Fotografie nás může přenést v čase a vyvolat tak po letech vzpomínky, na které bychom možná zapomněli. A pomáhá zachovávat ty malé momenty, které jsou pro život více než zásadní. 

Michaela & Filip
Anna & Martin
Michaela & Frantiöek

Mou práci hodně ovlivnuje film, hudba i knihy. Hledám inspiraci v unikátních snímcích nebo třeba hudebních videoklipech. Můžete si pustit třeba hned tenhle. Ten má prostě boží vibe. Miluji retro, 70's a 90's .. proto fotím často i na kinofilm a moje fotografie mají punc z této doby. Inspirují mě práce skvělých režisérů, fotografů i jiných umělců.  

 … jsem velký milovník přírody .. pokud mi není dobře nebo potřebuju načerpat novou energii, jdu na procházku do lesa. Mám skvělého společníka, který se mnou často bývá i na focení. Jmenuje se Albus a je to ten nejlepší pes, co znám .. a velké štěstí jsem našla i po boku svého koně Simiho. Naučil mě hodně o sobě samé, pomáhá mi zpomalit v dnešním světe a napojit se zpátky na sebe.

Narodila jsem se ve znamení ryb, pro ty které tohle téma zajímá tak můj ascendent je ve váhách a v panně. Jsem hodně citlivý a citově založený člověk. Myslím, že není náhodou, že mě práce fotografky nakonec přitáhla i přes to, že jsem původně měla být diplomatka. Umění spojené s emocemi si  zkrátka našlo cestu. Možná i díky tomu, že jsem tak citlivá jsem schopná se napojit na lidi kolem sebe a vycítit tak mnohé .. mimo jiné i  jakým směrem se focení má ubírat. To, že pro Vás můžu vytvářet příběhy podle našich společných představ je splněným snem.

each photo is a story.

logo_II_brown-1

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved