Mentoring + Photoshoot

Michaela & Frantiöek

IF NOT NOW, THEN WHEN? 

V tomto programu jsem toho pro Vás připravila ještě víc .. v první části probereme všechna témata z fotografie, které Vás budou zajímat .. a to ještě více do hloubky, protože nebudeme limitováni časem. Stihneme tedy mnohem více komplexněji probrat vše důležité, budeme mít i více prostoru na Vaše konkrétnější otázky. Nic není off topic.

I z toho mentoringu odejete s TO DO Listem, tedy se seznamem věcí čemu se věnovat, co zlepšit a taky dostanete pár challenge foto projektů do budoucna dle Vašeho zaměření, abyste si nabité vědomosti více vštípili.

V druhé části dne se přesuneme na lokaci pro naše společné focení. Foto session pro Vás dopředu kompletně naplánuji. Nejprve se můžete dívat jak s klienty pracuji já, uvidíte jak všechno moje know how vypadá v praxi .. poté se přidáte Vy a vyzkoušíte si. všechny nabité vědomosti.

Po foto session Vám budu dál nápomocná a udělám review Vašeho editu a finálních fotografií z našeho dne. Tahle část je velkým benefitem, z toho programu totiž odejdete i s velkým množstvím skvělých fotografií, které můžete použít na sociálních sítích a nalákat tak své ideální klienty. 

self promotion na sociálních sítích

review Vašeho webu

komunikace s klienty

workflow

příprava na foto session 

jak vyprávět lepší příběhy

edit fotografií

finální doručení klientům

marketing & branding

.. a mnohem víc!

11 990 Kč

each photo is a story.

logo_II_brown-1

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved