Proč na párových LOVE STORY fotografiích tak MOC záleží?

A proč byste je měli vůbec chtít?

JP9B1872

Pokud právě čtete tenhle článek, tohle téma Vás dozajista zajímá, takže pokud se nemýlím - Zvažujete jestli si nějaké takové fotografie nepořídit? Dobře. To je první předpoklad :) Chápu ale co Vás od toho možná odrazuje ..  nikdy jste na takovém focení nebyli, stydíte se, nejste si jistí sami sebou, máte malé sebevědomí, ze situace, že se postavíte před objektiv se Vám nedělá uplně dobře, Vaší druhé polovičce se do toho nechce .. jste nějaký z těchto případů? Perfektní, Vám se to možná (zatím) tak perfektní nezdá .. ale nebojte, vím jak se cítíte, také jsem si tím prošla, a proto Vám ted vysvětlím jak se věci mají..

sun_01

1. Párové focení je o tom, abyste měli navždy zaznamenanou Vaší lásku .. a to je přeci velká věc! Love story focení vnímám něco jako "další step" dopředu .. stejně jako když Vás partner chce představit svým rodičům nebo nejlepším kamarádům, když se poprvé společně díváte na Hříšný tanec, když jedete poprvé společně do IKEI :) !... Je to krásný zážitek plný smíchu a romantiky. Je to jako neobvyklé RANDE, kde Vám sice budu trošku křenit, ale o to víc si užijete srandy. Podobu focení doladíme vždy dopředu - chcete fotit v ateliéru, protože milujete bohémský styl, nebo chcete fotit na Vašem oblíbeném místě, venku v přírodě? Nebo u Vás doma? Protože kde jinde si přece budete připadat nejvíce přirozeně a autenticky?

2. Udělejte si den sami pro sebe, dopřejte si něco navíc, dejte si tenhle dárek prostě jen proto, že se máte rádi .. teď budu mluvit přímo k holkám, které chtějí do budoucna rodinu - holky, nemusíte čekat na to, až budete těhotné (ale samozřejmě můžete, protože těhotenské fotografie miluju!) .. ale udělejte to teď, užíjte si ten čas, kdy jste zatím pouze vy dva <3 

3.Párové focení prošlo velkou EVOLUCÍ, a už to nefunguje jako dříve, DÍKY BOHU! .. Teda alespon u mě ne! Takže všechno co si možná pamatujete z focení ve škole, zapomeňte. Focení se mnou není o škrobeném pózování, je to o zachycení momentů, je to o lásce mezi Váma, je to o smíchu .. vše v uvolněné atmosféře. Spoustu klientek mluví na focení o tom, že jim dalo dost zabrat přemluvit svého partnera ke společnému focení. Oká, já je na jednu stranu chápu .. kdybych nevěděla jak to chodí u mě, taky by se mi nechtělo .. nicméně v 99% případů ti stejní kluci, kterým se ze začátku vůbec nechtělo, mi pak po focení říkají, jak si to vlastně strašně moc užili a jsou překvapení z toho jak vlastně s "klienty" pracuju. Protože pro mě nejste prostě "jen klienti" .. pro mě jste v tu chvíli mí nejlepší kamarádi a budu se snažit udělat vše proto, abyste se cítili dobře, protože vím jak citlivé mohou fotografie být a kolik odvahy pro Vás tohle vystoupení z komfortní zóny znamená.  

4. Pokud jste zasnoubení, tenhle odstavec je pro Vás! Předsvatební párové focení je ideální možnost si vyzkoušet jaké to je být před objektivem a hlavně se lépe poznat se svým fotografem. Navázat pouto se svým fotografem před svatebním dnem je naprosto IDEÁLNÍ záležitost, protože na svatbě máte kolem sebe přeci jen své nejbližší a Váš fotograf pak nebude výjimkou .. A až fotograf nebo fotografka :) dorazí, budete si připadat, že za Vámi přijel očekávaný kamarád/kamarádka .. a celé tohle pouto se odrazí na finálním výsledku, protože se nebudete stydět a budete více spontánní!

A jaké to má další výhody?

- výsledné fotografie můžete použít na svatebních pozvánkách nebo při výzdobě svatebního místa!

- krásná vzpomínka na to, kdy jste "randili"

- budete mít krásné fotografie v "casual" stylu, na jiném místě, v jiném oblečení, tak jak jste zvyklí .. 

5. NÉÉ, fotografie z telefonu nestačí .. 

Vytvořme spolččně fotografie jako vzpomínku, která bude věčná .. která nezapadne mezi ostatní fotografie v telefonu. Na kterou se budete chtít dívat každý den! V dnešní době, kdy je vše online, chci aby fotografie měli speciální místo ve Vašem životě a nezůstaly tak pouze jako profilovky na facebooku. Rozhodla jsem se tedy, že pro své klienty budu fotografie i tisknout. V současné době připravuji nový ceník služeb, kde bude možné rozšířit jednotlivé balíčky i o tisky fotografií. A věřte, že to je uplně jiný zážitek!

UÁÁÁÁ nemůžu se dočkat!

sun_01

A co dál? Napište mi a domluvme si termín!

3lovestory_prague_photo_shooting
IMG_1346r
bw-4166

each photo is a story.

logo_II_brown-1

© 2020 FotoLucie All Rights Reserved